Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

STAJ BAŞVURULARI BAŞLIYOR

31.08.2023

Değerli Öğrenci Üyelerimiz,

Sektörümüzün geleceği olan genç meslektaş adaylarına sunulan staj yerleşim hizmeti,  GMO ve GİSBİR işbirliği ile devam etmektedir. Staj başvuru işlemleri Eylül 2023 tarihinden itibaren bir yazılım üzerinden alınacaktır.

Yapmayı planladığınız staj başvurularınız için, aşağıda belirtilen bağlantı adresine kaydolarak, staj başvurunuzu yapabileceğinizi belirtiriz.

STAJ BAŞVURU SİSTEMİ

https://gisbirstaj.web.app/login

Başvuru ve Sonuçları Dikkat Edilmesi Gereken Konular:

a)    Öğrenci, staj yapmayı planladığı aydan bir önceki ayın yirmisine kadar başvurusunu yapmalıdır.

b)    Staj başvuru sonuçlarını, sisteme giriş yaparak öğrenci kendisi takip edecektir. Yerleşim sonuçları ile ilgili ayrıca bir bilgilendirme yapılmayacaktır.

c)    Öğrenci staj yapacağı ayın onuna kadar yerleştirildiği firma yetkilisi ile iletişime geçerek, staj yapacağını belirtmekle yükümlüdür. Aksi takdirde öğrenci staj hakkından vazgeçmiş sayılacaktır.

d)    Yerleştirildiği firmada mazereti nedeni ile staj yapamayacak öğrenci sistemden gerekli bilgiyi vermekle yükümlüdür.

e)    Yerleştirildiği yerde staj yapamayacağı halde sistemden bilgilendirme yapmayan öğrenci, sistemde belirlenmekte olup, sonraki staj başvuruları dikkate alınamayacaktır.

f)     @...edu.tr uzantılı mail adresleri staj başvurusunda kullanılmalıdır. Diğer mail adresleri sistemde geçerlilik arz etmemektedir.

Meslek hayatınızın başlangıcı olan stajınızda başarılar diler, konuyu bilgilerinize sunarız.


Postane Mah. Gölboyu Nil Sokak No: 10 Tuzla-İSTANBUL 34940
+90 216 447 4030 | +90 216 447 4031 | +90 216 447 4032 | +90 216 447 4033 (fax)
gmo@gmo.org.tr